Szkolenie pracowników podmiotów POZ

Szanowni Państwo,
Zgodnie z założeniami programu profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”oraz z zapisami Porozumienia Stron zawartego w ramach niniejszego programu, uprzejmie informuję, iż do dnia 10.09.2022 r. można dokonywać zgłoszeń pracowników placówek POZ na szkoleniepn. Profilaktyka Nowotworów Głowy i Szyi.

Obecnie trudny czas wymusił na nas zmianę sposobu przeprowadzenia szkolenie odbędzie się ono w terminie 23.09.2022r. w formie zdalnej poprzez platformę Microsoft Teams. Osoby oddelegowane na szkolenie prosiły o odesłanie załączonych, uzupełnionych i podpisanych oryginałów dokumentów  na adres:
Sekcja Badań Naukowych i Klinicznych
Szpital im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu
ul. Przybyszewskiego 49
z dopiskiem: Program profilaktyki nowotworów głowy i szyi – Daj sobie szansę
UWAGA! OBLIGATORYJNIE PROSZĘ WSKAZAĆ ADRES E-MAIL, NA KTÓRY ZOSTANIE WYSŁANY LINK DO ZESPOŁU UTWORZONEGO NA PLATFORMIE TEAMS. UPRZEJMIE PROSIMY O KIEROWANIE PRACOWNIKÓW NA SZKOLENIE, KTÓRZY NIE BRALI UDZIAŁU W POPRZEDNIO ORGANIZOWANYCH SPOTKANIACH
Szczególnie zapraszamy placówki pracujące całkowicie lub częściowo w formie teleporad. Zostanie Państwu zaproponowane rozwiązanie jak ograniczyć telefony pacjentów deklarujących uporczywe dolegliwości w regionie głowy lub szyi.
Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się z Państwem zobaczyć nie tylko w formie zdalnej.

Z pozdrowieniami,
Zespół – Daj sobie szansę!
Dokumenty do pobrania!